HAZIR DEPO EVİNİZİN YÜKÜNÜ ALIR

 


Avrupa Yakası:
0212 274 60 99
Anadolu Yakası:
0216 417 39 62
Mobil Telefon:
0532 304 99 29
Mail Adres:
info@hazirdepo.com

Hazir Depo,Ev Depo,Depolama - NELER SIĞAR?

NELER SIĞAR?

 

 Neler sığar ?Orta Boy Pratik Depo

İhtiyacınıza ve bütçenize göre farklı boyutlarda Hazır Depo'larımızdan birini seçebilirsiniz.

 
Küçük Hazır Depo:
Derinliği 1 metre, yüksekliği 1,9 metre, genişliği ise 1 metre boyutlarındadır. Evlerinde yer açmak isteyen müşterilerimiz için ideal çözüm olan bir adet Küçük Hazır Depo'ya, örneğin 2 adet çamaşır makinesini ya da bir buzdolabını rahatça sığdırabilirsiniz.

Sık kullanmadığınız eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz Küçük Hazır Depo'da, spor malzemelerinizi, çocuklarınızın oyuncaklarını, bavullarınızı, kullanmadığınız ama aynı zamanda da atamadığınız dekorasyon ve mutfak malzemelerinizi, ve hatta sezonluk kıyafetlerinizi saklayabilirsiniz.

 
 

 Orta Boy Pratik Depo

Büyük Hazır Depo:
Derinliği 2,3 metre, yüksekliği 2 metre, genişliği ise 1,5 metre boyutlarındadır. Evlerine artı bir oda katarak yaşam alanlarını genişletmek isteyen veya eşyalarını bir süreliğine depolama ihtiyacı olan müşterilerimiz için ideal çözüm olan bir adet Büyük Hazır Depo'ya, örneğin 16 adet çamaşır makinesi ya da 2 metre boyunda 6 adet buzdolabını rahatlıkla sığdırabilirsiniz.

85 metrekarelik bir evin eşyaları ortalama olarak 2 ile 4 adet Büyük Hazır Depo'da, 120 metrekarelik bir evin eşyaları ise ortalama olarak 3 ile 5 adet Büyük Hazır Depo'da saklanabilmektedir.

  
Sanal Sunucu